Kdo jsou naši hosté a proč k nám přijíždějí?

Hosté přijíždějí na kemp se svými odbornými tématy a v odpoledních programech prakticky ukazují Žluťáskům, jak se mohou zlepšit ve vyjednávání, komunikaci, prezentování, kritickém myšlení, digitální gramotnosti a mnoha jiných dovednostech nutných pro dnešní život.

Ve večerním programu Křeslo pro hosta nám hosté vypráví své podnikatelské příběhy a nebojí se sdílet svoji vlastní cestu.
Často vidíme úspěchy na konci, ale mnoho pádu a postupných vzestupů zůstává skryto. V Křesle pro hosta hovoříme o celých příbězích.

Ambasadoři - Díky jejich osobní i profesionální kredibilitě a podpoře se o kempu dozvídá odborná i široká veřejnost. Ambasadoři jsou pravidelnými hosty a podporovateli Letního podnikatelského kempu (LPK).

Mentoři - S mladými absolventy kempu jsou ve spojení během celého roku. Formou konzultací a sdílení vlastních znalostí a zkušeností jim pomáhají v osobním růstu i realizaci jejich pracovních snů. Díky mentorům získávají Žluťásci správné pracovní návyky a odvahu převzít zodpovědnost za svůj život. Vztah mezi mentorem a žluťáskem vzniká přirozeně a je založen na vzájemné spolupráci.

Radim Pařík - ambasador

Radim Pařík - ambasador

Radim Pařík je profesionální vyjednavač, bývalý viceprezident představenstva skupiny
Kaufland Polsko a zakladatel Fascinating Academy. Často komentuje volební a mezinárodní vyjednávání. Umí svého soupeře rozhodit a dostat tam, kam potřebuje, jak ostatně ukázal i ve videu. Pusťte si ho.

Program LPK je mu blízký. Sám totiž vyrostl v blízkosti Brněnské ulice Cejl a musel se životem
protlouct.

Olga Girstlová - mentor

Olga Girstlová - mentor

Úspěšná podnikatelka, regionální ředitelka Pražského klubu ČMAPM, členka prezidia ČMA a nositelka titulu Podnikatelka roku je zakladatelkou a hlavní organizátorkou Letních podnikatelských kempů.

Vedle nich se věnuje start-upům v oblasti udržitelnosti, mentoringu a konzultacím. Ve svém profesním i osobním životě klade velký důraz na etiku, udržitelnost a podporu sociálně znevýhodněných.

Jejím mottem jsou 4 - Spolupráce - Spoluúčast - Spoluzodpovědnost – Spolupodnikání, které považuje za základ úspěšného působení ve všech oblastech života.

Vladimír Staněk - mentor

Vladimír Staněk - mentor

Celou svoji profesní kariéru se věnuje hotelnictví a gastronomickým službám. Vystudoval vysokou školu hotelovou, strategický a obchodní management a během své pracovní kariéry nasbíral zkušenosti s vedením několika hotelů společnosti OREA Hotels a prémiových kaváren Café Emporio. Od roku 2012 působí ve společnosti Aramark a věnuje se práci s mladými kuchařskými talenty a zavádění gastronomických inovací.

Od roku 2012 působí ve společnosti Aramark a věnuje se práci s mladými kuchařskými talenty a zavádění gastronomických inovací. Obdivuje entuziasmus účastníků kempu i jejich profesionalitu a touhu po vzdělání a úspěchu a věří, že z jejich práce vzejdou unikátní projekty


Martin Rada - mentor

Martin Rada - mentor

Svůj vztah k autům a technice doplnil studiem na Střední průmyslové škole automobilní a následně na VUT Brno v oboru konstrukce spalovacích motorů. Tato specializace ho v roce 1991 přivedla do společnosti AGROTEC se zaměřením na obchod s pozemní kolovou technikou a služby s tím spojené, kterou dnes vede. Ve své pozici se mimo jiné věnuje budování týmů a propojování lidí, což dlouhodobě uplatňuje i při spolupráci s Nadací ZET.

Jako předseda hodnotitelské komise velmi dobře zná jednotlivé příběhy účastníků kempu i jejich projekty, jejichž pokračování celoročně podporuje formou mentoringu. Pomoc druhým vnímá jako součást vlastní společenské odpovědnosti.

Ondřej Plánička - ambasador

Ondřej Plánička - ambasador

Po studiu na Karlově univerzitě pracoval jako advokát pro přední mezinárodní advokátní kanceláře se zaměřením na oblast financí a nemovitostí. Práce s předními osobnostmi českého podnikatelského světa jej zavedla do projektové oblasti.

Dnes se vedle právní praxe věnuje také například českému ekologickému projektu ReFork, který na trh uvádí biodegradabilní náhradu plastů. Na LPK ho zaujala práce s dětmi v kombinaci s fair play, které považuje za dva hlavní základní kameny budoucnosti naší společnosti.

Ladislava Fialová - mentor

Ladislava Fialová - mentor

Vystudovala obor psychologie na Univerzitě Karlově v Praze. V oblasti HR a personálního
poradenství se pohybuje od roku 1995. Ve společnosti ALTRO Management Consultants je
zodpovědná za oblasti Executive Search - přímého vyhledávání pracovníků, management
audit, outplacement a karierní poradenství. LPK ji oslovil svým zaměřením na pomoc a práci
s talenty ze znevýhodněných skupin, a setkáváním lidí, kteří mají společný cíl. Jejím mottem
je: „Chceš-li být úspěšný, musíš být první nebo jiný.“.

Renata Lukášová ambasador

Renata Lukášová ambasador

Vystudovala sociologii a sociální politiku a práci v Brně, ale celý svůj profesní život pracuje v cestovním ruchu a pohostinství. Má pracovní zkušenosti z cestovní agentury, hotelu a restauračních a cateringových služeb. Aktuálně pracuje ve společnosti Kulinářské umění, která se zaměřuje na vzdělávací a tréninkový program pro školy, profesionály i gastronomické nadšence.

Zároveň učí Interkulturní komunikaci na Katedře cestovního ruchu VŠE a je členkou rady Slow Food Prague, které je součástí celosvětové organizace Slow Food.

Jak vypadaly proběhlé ročníky?

Máme za sebou již několik úspěšných ročníku, projděte si je.
ročníky